Kayınvalideyi alt etme yöntemleriHer ne kadar muhteşem olsanız da, erkek arkadaşınızın annesinin size bir canavar gibi davranma olasılığı vardır. Erkek anneleri, oğullarının hayatında her zaman için en etkili kişi olma ünvanını kaybetmekten korktukları için bu şekilde davranırlar. Bu nedenle size karşı eleştirel, kontrollü, meraklı veya saldırgan tutumlar içine giriyor olabilir. Kendinizi baş ağrılarından ve sinir harbinden korumak için tanışmanızdan itibaren stratejik davranmalısınız.

kayinvalideyi alt etme yontemler 0 Kayınvalideyi alt etme yöntemleri

Korkak olmayın

Bazı kadınlar zorlayıcı bir annenin onayını almak için her şeye katlanmayı göze alabiliyorlar. Ancak bu durum sizi boyun eğen bir pozisyona sokar ve annesi her an sizden faydalanmak isteyebilir. Böyle başlayan ilişkilerde daha sonra savunma durumuna geçmeniz oldukça zor olur. Bu nedenle hem kişilikli davranmalı hem de saygıda kusur etmemelisiniz.

Sevgilinizin annesine karşı açık olun. Örneğin, diyelim ki erkek arkadaşınızla birlikte yaşıyorsunuz ve annesi son dakikada sizi ziyaret edeceğini söylüyor. Bu da tabii tümplanlarınızın mahvolması anlamına geliyor. Ona tatlı ama kararlı bir biçimde “Bu hafta sonu müsait değiliz ama önümüzdeki hafta için program yapabiliriz” diyebilirsiniz.

Pagination for Multi-page posts ~~~ -->