Karından İğne Yöntemi İle Yağları Eritme Nasıl Olur?Yağlardan Kurtulun

Kadınların başlarının belası göbek eritme hiç bir zaman problem olmaktan çıkmayacak.Çünkü fazla kilolar ve göbek derdi kadınların güzellik ve estetiğinden çok şeyler alıp götürüyor.Kadının doğasında güzel görünmek ve mükemmel bir vücuda sahip olmak vardır.Göbek ise kadının doğasına aykırıdır.Çünkü güzelliği ve estetiği tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Fazla alınan kilolar ister istemez yağ yapacaktır ve bunun sonucu olarak da göbek ortaya çıkacaktır.Ancak çözüm arayanlar için bu yöntem işe yarayabilir.İşte göbeğinizdeki yağları etirmede size büyük faydası ve yardımı dokunacak bir yöntem…

En İyi Göbek Eritme Yöntemleri İçin tıklayınız…

karindan ine yontemi ile yalari  0 Karından İğne Yöntemi İle Yağları Eritme Nasıl Olur?

Karından İğne İle Yağlardan Kurtulun

Son yıllarda özellikle Amerika’da çok kullanılan bir yöntem olan Human Chorionic Gonadotrophine (hCG) programı artık Türkiye’de de uygulanmaya başladı. Özel Hay Polikliniği’nden Estetik Medikal Hekimi ve Beslenme Danışmanı Dr. Gönül Ateşsaçan, tedavinin karın, bel ve kalça bölgesinde yağ fazlalığı olanlar için uygun olduğunu belirtiyor.

Fazlalıkları için başvuranlara ilk olarak vücut analizi (Biyoimpedans yöntemi ile) yapılarak yağ, kas ve mineral oranları belirleniyor. Kişiye özel beslenme ve egzersiz programı hazırlanıyor. Bu programa başlayanlara ayrıca her gün karından bir adet iğne yapılıyor. İğne üçüncü günden itibaren tok tutuyor ve yedinci günden itibaren de kilo verdirmeye başlıyor. Verilen kilolar bölgesel olarak, yağdan gidiyor. Program iki ay sürüyor ve vücut analizi her hafta yapılmaya devam ediliyor. İki aylık süre içinde kişinin kilosuna göre 23-40 iğne yapılıyor. Programın ücreti ise 2 bin dolar civarında oluyor.

Pagination for Multi-page posts ~~~ -->