Dünyanın En İyi Bedava Satranç Simülasyon OyunuGrand Master Chess 3

Kralların oyunu hangisidir desem bir kesim hiç düşünmeden satranç diyecektir.(Bende onlardan biriyim icon biggrin Dünyanın En İyi Bedava Satranç Simülasyon Oyunu ) .Gerçi satranç için oyun kelimesinin kullanılmasını haksızlık olduğunu savunanlarda var ama.Dünyanın en popüler zeka oyunu satranç, Grand Master Chess serisinin üçüncü halkasında oyun severlerle buluşuyor. Hem bilgisayara hem de çevrimiçi dostlarınıza karşı oynayabileceğiniz yapım büyük zevk veriyor ve tamamen ücretsiz.Satranç severler bir deneyin derim .Ben indirip kurdum gayet güzel birdeneyim icon smile Dünyanın En İyi Bedava Satranç Simülasyon Oyunu

dunyanin en iyi bedava satranc s 0 Dünyanın En İyi Bedava Satranç Simülasyon Oyunu

Kralların oyunu olarak bilinen ve Hindistan’daki “Satranj” isimli oyununun değişim geçirmiş versiyonu olan satranç, 15. yüzyılda, saraylarda çok popülerdi. 1997′de Gary Kasparov’un, Deep Blue adlı süper bilgisayara meydan okuması sayesinde, bilinirliği katlanarak arttı.

dunyanin en iyi bedava satranc s 1 Dünyanın En İyi Bedava Satranç Simülasyon Oyunu

Kralların Oyunu

Grand Master serisi, bilgisayarın en iyi satranç simülasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Grand Master 3, serinin en güçlü halkalarından biri. İnternet üzerinden binlerce kişiye meydan okuma olanağınız olduğu gibi, bilgisayara karşı, çeşitli zorluk seviyelerinde ayakta durup, keyifli mücadelerde bulunabiliyorsunuz.

Download En İyi Ücretsiz Satranç Simülasyon Oyunu

Pagination for Multi-page posts ~~~ -->