2012 iddaa sistem hesaplama – gol radarı – kupon makinesi İndir ve Oynaİddaa Programı

İddacılar için düşünülmüş inanılmaz bir uygulama…Kupon yapmaktan, maç takibine kadar, sistem hesabına kadar bütün işlemleri tek bir uygulama ile kolaylıkla yapabileceksiniz.

Türkiye’nin en hızlı canlı skor servisi, orjinal iddaa kuponu üzerinde bir kaç tıklamayla kupon hazırlama, yazıcıdan yazdırma, sistem hesaplama ile ilgili her türlü soruya cevap ve hesaplama, geçmiş haftalar, canlı gol görüntüleri ve benzeri birçok özellik.

GOL RADARI canlı skor takibine dair akla gelebilecek tüm ihtimalleri içeren bir yazılımdır.iddaa sistem hesaplama – gol radarı – kupon makinesi

Gol haberi gelen maçı değişik renklendirme ve gol simgesi ile göstererek belirttiği gibi, kullanıcının o satırı aramakla uğraşmaması için her gelen gol haberini alttaki listeye de ekler ve bu listeye bakmayı yeterli hale getirir.

Radyo butonu basılı olduğunda tüm bunların ötesinde sesli olarak her gol haberini ve gelişmeyi duymanızı sağlar, bu sayede skor takip ederken başka işler yapmanız ve gol sesi geldiğinde ekranı büyütüp hangi maçtan gol haberi geldiğine bakmanız dahi gerekmez.

Bir başka alternatif ise GOL RADARI’nı RADAR MODU’nda kullanmaktır.

Bu durumda GOL RADARI penceresi küçülür ve sadece yeni gol haberi alındığında ekranın altından yukarı doğru beliriveren bir liste halini alır (MSN’de kayıtlı biri oturum açtığında haber verilmesi gibi) ve pencere 20 sn sonra kendiliğinden küçülür.

Aynı ekranda (GOL RADARI ekranında) aynı anda 8 farklı canlı skor servisini açık tutabilir, golleri ilk duyan siz olabilirsiniz.

Dilerseniz bunlardan birini mailinize bakmak bir diğer pencereyi de dokümanlarınızı okumak ya da Belgelerim’i görüntülemek için kullanabilir, kopyalama, yapıştırma dahi yapabilirsiniz.

Yani “GOL RADARI mı, Internet siteleri mi?” sorusunun bir anlam yoktur çünkü GOL RADARI kullanmak dilerseniz diğer tüm siteleri de aynı anda aynı ekranda görüntüleyebilmek demektir.

Ayrıca program tamemn ücretsizdir ve türkçedir.

2012 iddaa sistem hesaplama gol  0 2012 iddaa sistem hesaplama – gol radarı – kupon makinesi İndir ve Oyna

İddaa Program Detayları

Dosya Boyutu: 1.7 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi: Windows Tümü

İddaa Detaylı Bilgi

İddaa Programı Arama Sonuçları

Download iddaa sistem hesaplama – gol radarı – kupon makinesi İndir

Pagination for Multi-page posts ~~~ -->